×

KAŞİF GÖZÜ İLE KAPADOKYA

1.GÜN:

Siz kıymetli ailelerimiz ile 14:00’da otelimizdebuluşuyoruz. Odalarımıza yerleşip kısa bir dinlenme molası gerçekleştirdiktensonra otelimizin bahçesinde gerçekleştireceğimiz tanışma çemberinde bir arayageliyoruz.

Çember sonrasında Kapadokya’da buluşma ateşimizi yakıyoruz.

Barbekü partisine başlıyoruz.


2.GÜN:

Tesisimizde alacağımız kahvaltımız ile keyifli bir günemerhaba diyoruz. Ardından doğa yürüyüşü için transfer aracımız ile IhlaraVadisi’ne doğru yola koyuluyoruz. Ama öncesinde tarihi bundan 5000 yıl öncesinedayanan Derinkuyu Yer Altı şehrini görmek üzere molamızı veriyoruz. Bölgedeki36 yer altı şehrinden birisi olan Derinkuyu’ya danışmanımız ve bölgerehberimizin eşliği ile giriş yapıyoruz. Katlar arası ve kat içi gezilerleşehrin mutfak, yaşam alanı, ibadet alanları ve hayvancılık kullanım bölümlerinigözlemliyor; kentin efsanesine kulak kabartıyoruz.

Bu keyifli keşif sonrasında tekrar yeryüzüne çıkış yaparakyolumuza devam ediyor ve vadiye yürüyüş için ulaşıyoruz. 18 kilometre toplamuzunluğa ve ortalama 150 metre genişliğe sahip Ihlara Vadisi’nde yürüyüşümüzebaşlıyoruz. Yürüyüş programımızın sonunda dileyen misafirlerimiz ile öğleyemeklerimizi burada alıyoruz.

Öğle yemeğimizin sonrasında ellerimizle Kapadokya hatırasıyapmak üzere çömlek atölyesine gidiyoruz. Evimizin bir köşesinde keyiflikeşfimizi bize hatırlatacak nesneyi tamamladıktan sonra Uçhisar Kalesi’neçıkıyoruz. Manzaramıza doyduktan sonra otelimize geçiyoruz.

Akşam yemek saatine kadar odalarımızda dinlenme molamızıgerçekleştiriyoruz. Akşam yemeği için otelimizin restoranında buluşuyoruz vesonrasında yöreye ait hikayeler ile uykuya dalıyoruz.

NOT: Dileyen ailelerimiz için ilgili günsabahına balon rezervasyonu alabilir ve hava şartları müsaitliğine göre uçuşiçin yardımcı olabiliriz. Ayrıca ATV safarisi yapmak isteyen ailelerimize bir sonraki gün rezervasyonu için yardımcı olabiliriz.


3.GÜN:

Keyifli bir Pazar kahvaltısı sonrasında siz kıymetliailelerimiz ile gizli hazine bulma oyunlarını gerçekleştiriyoruz. Programımızınsonrasında önerdiğimiz uçuşu tercih eden ailelerimizin havalimanıtransferlerini gerçekleştiriyoruz. 


Konaklama Tesisi:

Melis Cave Hotel Ürgüp http://www.melishotel.com/index.php/tr


Önemli Notlar:

 • 3 ve 4 kişilik aile katılım bedelleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Tur tarihi

8Mayıs 2021

Tur saati

14:00 16:00

Tur ücreti

2950 2 Kişilik Aile Katılım Bedeli

4-14 arasındaki çocuklar, velisi ile birlikte olmalıdır.

Programa Dahil Olan Hizmetler

 • . 2 Gece Konaklama
 • . 2 Kahvaltı
 • . 2 Akşam Yemeği
 • . Danışmanlık ve Rehberlik Hizmet Bedeli
 • . Tesis İçi Etkinlikler Hizmet Bedeli

Programa Dahil Olmayan Hizmetler

 • . Yetişkinlerin Müze Giriş Bedelleri
 • . Ulaşım
 • . Öğle Yemekleri
 • . Ekstra Otel ve Restaurant Kullanımları
 • . Kişisel Harcamalar

Koronavirüs Salgını Yeni Tedbirleri

İlgili programımızın saatleri Koronavirüs Salgını Yeni Tedbirleri kapsamında açıklanan genelgeye göre 13:00-16:00 arası planlanmıştır. Ayrıca program başlangıç noktasına geliş - bitiş noktasından dönüş ile alakalı olarak seyahat sınırlamasının olmadığını aşağıdaki bağlantı sekmesinden görüntüleyebilirsiniz.

(4 Numaralı Soru & Cevabı)

Koronavirüs Salgını Yeni Tedbirleri İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

https://www.icisleri.gov.tr/koronavirus-salgini-yeni-tedbirleri-ile-ilgili-sikca-sorulan-sorularSeyahatin önündeki tek engel kapının eşiğidir.  

-Bosna Atasözü

Rezervasyon