×

HAKKIMIZDA"Ailemle Geziyorum projesi ile Türkiye’de ilk defa ilköğretim yaş grubuna dizayn edilmiş doğa ve kültür programları ile geleceğimiz olan çocuklara gezgin olmayı öğretiyoruz.


Turlarımızın içeriğinde;
İstanbul’un Muhafızları ile İstanbul’un Müzeleri, tarihi eserleri ile ilgili birçok programımız var. Anadolu’nun kadim toprakları, doğa öğretileri, Boğaz’da balık turlarından tutun da Çanakkale Destanı, Fetih 1453, Mimar Sinan’ın şifreleri’ni çözdüğümüz birbirinden farklı maceralar sizi bekliyor.


Üzerinde yaşadığımız 12.000 yıllık geçmişe sahip bu zengin coğrafyayı çocuklarımızın tanıması ve koruması için özel projeler olarak programlarımızı hazırladık. İnteraktif drama katılımları, yer-yön bulma oyunları, kostümler, kitapçıklar, bulmacalar, hazineler ve birçok tasarım oyun programlarımızın içeriğini oluşturuyor.


Çocuklarımızın konsantrasyonu, dikkatini eğlenceli bir şekilde bilgiye yönlendirmek konusunda danışmanlarımız ile birlikte çalışıyoruz.


Hayatın yoğun temposunda siz ebeveynler için, çocuğunuzla kaliteli zaman geçirmek adına güzel fırsatlar sunduğumuz için mutluyuz.


Yollarda görüşmek üzere;

Saygı ve Sevgilerimizle
Ailemle Geziyorum Ekibi • ❝Hiçbir şey zekayı seyahat etmek kadar geliştirmez.❞

  - Emile Zola


 • ❝Öğrenmek istiyorsan seyahat etmelisin.❞

  - Mark Twain


 • ❝Seyahat için yaptığın yatırım; kendin için yaptığın en iyi yatırımdır.❞

  - Matthew Karsten


 • ❝Bir yolculuğun en iyi ölçüsü katettiğin kilometreler değil, yolculuk sırasında edindiğin arkadaşlardır.

  - Tim Cahill


 • ❝Yolculuk – önce seni sözsüz bırakır sonra da iyi bir hikaye anlatıcısına dönüştürür.❞

  - Ibn Battuta


 • ❝Uzaklara gitmek, denizler, sınırlar, ülkeler, inançlar aşmak fırsatı çıktığı zaman hiç duraksama.❞

  - Amin Maalouf