×

YEŞİLE KOŞUYORUZ - DOĞU KARADENİZ

Yeşilin tüm tonlarını görmeye, doğayıbirlikte keşfetmeye hazır mıyız?
Ağustos’ta Karadeniz’e gidiyoruz.

Çevre gezileri yapacağız. Horon vuracağız.
Masallar dinleyecek, ateş başında şarkıları göğe yükselteceğiz.

Kıymetli danışmanlarımız ve eğitmenlerimizile muhteşem bir Anadolu keşfine davetlisiniz.

 

PROGRAM AKIŞI:

1.GÜN:

Önerilen uçuş takvimi sonrasında siz kıymetli gezgin ailelerimiz ile Trabzon Havalimanı’nda buluşuyoruz. Ardından transfer araçlarımıza binerek Fırtına Vadisi’ne doğruyola koyuluyoruz. Çat Vadisi’nde yer alan tesisimize vardıktan hemen sonra odalarımıza yerleşip, tanışma çemberimizi oluşturuyoruz. Keyifle günü tesisimizde sohbetle sürdürüp,akşam ateş başı barbekü partimizi gerçekleştiriyoruz. Yemeğimizin sonrasında etkinlik alanında genç arkadaşlarımızla bir araya gelerek düşünme ve sorgulamaya başlıyoruz. Felsefe Etkinliği ile eleştirel, yaratıcı, işbirlikçi düşünme becerilerini geliştirmek için, yaşıtları ile birlikte düşünmek çocuklarımıza çok iyi gelecek.

 

2.GÜN:

Sabah uyanmamız sonrasında genç kaşiflerimiz ile tesis çevresinde yürüyüş yapıyor, doğayı ve sabahı selamlıyoruz. Tesisimize dönüp ailece kahvaltımızı ediyoruz. Kahvaltımızın bitişi ile yarım günlük çevre gezimize başlıyoruz. Palovit Yaylası’na doğru uzanacağımız programımızda doğanın renklerini tanıyacak ve bölge hakkında bilgilerimizi tazeliyoruz. Palovit Şelalesi’ni yakından görecek ve Şimşir Ormanlarınıtanıyarak; şanslı günümüzde olursak eğer Karadeniz’e özgü dağ keçileri ile karşılaşıyoruz.Yayla soluklanmamız sonrasında ailece eğleneceğimiz Tarzanpark’a gidiyoruz. Çocuklarımızın doğanın tüm keyfini sürebilecekleri aktivite alanında danışmanlarımızıneşliğinde parkurları tamamlıyoruz. Keyif dolu çevre gezimizin sonrasındatesisimize dönüyoruz. Öğle yemeği molamızın sonrasında etkinlik alanında buluşuyoruz ve Yaratıcı Sanat Etkinliği ile çocuklarımız Ebru Sanatını deneyimlerken, katılmak isteyen ebeveynlerimiz ile Drama & Hikaye Oluşturma Etkinliğini gerçekleştiriyoruz.
Akşam yemeği sonrasında ise ateş başında Tulum eşliğinde Horon Atölyesi ile gecemizi şenlendiriyoruz.

 

3.GÜN:

Kahvaltı öncesi yürüyüş ile çocuklarımız ile dere boyu yürüyüşümüzü yapıyoruz. Ailece kahvaltımız sonrasında yarım günlük çevre gezimize başlıyoruz. Çinçiva Köyü’ne kadar ineceğimiz programımızda Zil Kale’yi tanıyoruz.Tarihi köprü üzerinde Fırtına Vadisi’nin coğrafi yapısına şaşırarak, Zil Kale’nin yapıldığı tarihte ne için yapıldığını çözüyoruz. Dolu dolu geçecek çevre gezimizin sonrasında tekrar tesisimize dönüyoruz. Öğle yemeğimizin ardından etkinlik alanında buluşuyoruz ve genç kaşiflerin kendilerini ifade etme becerilerini destekleyecek İletişim/Etkileşim Etkinliğine başlıyoruz. Ebeveynlerimizle aynı zaman diliminde, aile içi iletişimi ve çocuklarının psikolojik süreçlerine yönelik farkındalıklarını arttıracak programımızda buluşuyoruz. Akşam yemeği sonrasında ise ateş başında Anadolu Masalları’na kulak kabartmak üzere buluşuyoruz.Geçmişten günümüze, kulaktan kulağa, kuşaktan kuşağa aktarılan Anadolu Masallarını hep birlikte dinliyoruz. Dinletimize bazen bir kukla gösterisi,bazen bir müzik dinletisi, belki de uçan bir halı eşlik edebilir.

4.GÜN:

Sabahın erken saatlerinde doğayı son kez selamlamak üzere etkinlik alanında bir araya geliyor, sabah şarkıları ile dans ediyoruz. Vedalaşmak üzere ailece kahvaltı sofrasında buluşuyoruz. Transfer saatimizde tesisimizden ayrılıyor ve tekrar bir araya geleceğimiz zaman dilimini dört gözle bekleyerek Trabzon Havalimanı’nda siz kıymetli ailelerimiz ile ayrılıyoruz.


KONAKLAMA TESİSİ:

TOŞİ DAĞ EVİ / BUNGALOV


ÖNERİLEN UÇUŞ TAKVİMİ:

GİDİŞ:
21/08/21
Pegasus Airlines -  PC2820
KALKIŞ: 12:00 SABIHA GOKCEN HAVALIMANI – VARIŞ: 13:40 TRABZON HAVALIMANI

DÖNÜŞ:
24/08/21
Pegasus Airlines -  PC2821
KALKIŞ: 14:15 TRABZON HAVALIMANI – VARIŞ: 16:00 SABIHA GOKCEN HAVALIMANI


ÖNEMLİ NOTLAR:

 • Bölgede yaşanacak hava durumuna göre danışmanlarımız tarafından program içi yer değişikliği uygulanabilir.
 • Dileyen ailelerimiz önerilen uçuş ile Trabzon Havalimanı’na ulaşabilir, kendi araçları ile Trabzon Havalimanı’nda transfer aracımıza katılabilir veya direkt konaklama tesisine geçebilirler.
 • Uçak bilet hizmetleri için dileyen ailelerimize operasyon ekibimiz yardımcı olacaktır.
 • 3 ve 4 kişilik aile katılım bedelleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Tur tarihi

21Ağustos 2021

Tur saati

13:30 12:00

Tur ücreti

4450 2 Kişilik Aile Katılım Bedeli

3-14 arasındaki çocuklar, velisi ile birlikte olmalıdır.

Programa Dahil Olan Hizmetler

 • . 3 Gece Kahvaltı Dahil Konaklama
 • . 2 Öğle, 3 Akşam Yemeği
 • . Çay & Kahve İkramları (Günün belirlenecek saatinde)
 • . Transferler ve Gezi Ulaşımları (Pandemi şartlarına uygun)
 • . Çevre Gezileri İçin Rehberlik ve Danışmanlık
 • . Tesis İçi Etkinlik Danışmanlığı
 • . Seyahat Sigortası
 • . Ailemle Geziyorum Program Yetkilisi Eşliği

Programa Dahil Olmayan Hizmetler

 • . Bölgeye Ulaşım
 • . Ekstra Otel ve Restaurant Kullanımları
 • . Kişisel Harcamalar


Seyahatin önündeki tek engel kapının eşiğidir.  

-Bosna Atasözü

Rezervasyon